Základní škola a mateřská škola Toužim, p.o.

Aktuální informace

 • prosinec 2022
  • PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM 2022-12-07 12:18:57

   Velmi si vážíme a děkujeme našim sponzorům za nákup ovoce a dobrot pro naše děti z MŠ Domeček. Firmám Vera Gurmet, s. r. o., FRAPE FOODS, s. r. o., a Hollandii, ještě jednou moc děkujeme.

   Číst dál: PODĚKOVÁNÍ...

  • MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 2022-12-05 12:43:03

   "Čerte, čerte rohatý, nechej pytel za vraty. Slibuju ti slibuju, že už zlobit nebudu."   Dnes bylo ve školce pořádné teplo. Jak už bývá zvykem každého 5. prosince...I do naší školičky zamířilo známé trio - Mikuláš čert a anděl. A i když se na pekelné listině objevilo pár hříšníků, nakonec vše dobře dopadlo. Balíčky nejen se sladkostmi, ale i s vitamíny si odnášíme všichni! :) 

   Číst dál: MIKULÁŠSKÁ...

  • KARLOVARSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR 2022-12-01 12:34:02

   Kultury není nikdy dost a tak naší školku navštívil Karlovarský symfonický orchestr. Na programu bylo poznávání hudebních nástrojů a náhlednutí do různých koutů světa. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další shledání!         

   Číst dál: KARLOVARSKÝ...

 • listopad 2022
  • NA SVATÉHO MARTINA BÝVÁ DOBRÁ PEŘINA 2022-11-16 12:22:18

   Zima pomalu, ale jistě klepe již na dvěře. Každoročně se na svátek sv. Martina těší především děti, které očekávají první sněhovou nadílku. A i když nám letos Martin na bílém koni žádný sníh nepřivezl, využili jsme tento den k přiblížení tradic, které jsou s tímto svátkem spojené. A protože máme ve školce samé šikulky, bylo pečení svatomartinských rohlíčků úspěšné. Jak se nám povedly se podívejte sami. .        

   Číst dál: NA SVATÉHO...