Základní škola a mateřská škola Toužim, p.o.

Aktuální informace

 • duben 2024
  • "ČARODĚJNICKÉ REJDĚNÍ" 2024-04-30 11:40:45

   Poslední dubnový den se v naší školičce konala velká sláva. Na zahradu k nám přiletěli čarodějové a čarodějky! :o) Po krátkém seznamování a přehlídce všech klobouků, jsme soutěžili a hráli si. Během toho se nám zatím na rozdělaném ohni krásně rozvonila žabí polévka. Ba ne, uvařili jsme si buřtguláš a mooc nám všem chutnal!:o)                     

   Číst dál: "ČARODĚJNICKÉ...

  • BYL U NÁS KOZELNÍK 2024-04-15 11:38:27

   "Čáry máry fuk, ať jsem zase kluk!"  Rádi bychom se s vámi podělili o nevšední zážitek z naší školky. Svou návštěvou nás poctil sám pán Kouzelník se svou asistentkou Eliškou. Společně jsme pomyslně nahlédli do pohádek jako je třeba Bob a Bobek, kde se nám jeden králík schoval. Nechyběl Shrek s Fionou, Mimoni a spousta dalších. Kouzelnické představení se nám všem velmi líbilo.     

   Číst dál: BYL U NÁS...

  • NAŠE ZAHRÁDKA 2024-04-11 10:28:32

   Tráva se zelená, sluníčko svítí a tak jsme se pustili do zahradičení na naší školkové zahradě. Přesázeli jsme jahody a zaseli si letos mrkev. Pažitku, která nám již v truhlíku roste baštíme pravidelně a moc nám chutná. O naší úrodě vás budeme informovat. Teď je to na nás, abychom se o záhonky krásně starali.                                                       

   Číst dál: NAŠE ZAHRÁDKA

 • březen 2024
  • VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ S RODIČI 2024-03-25 12:18:26

   V pátek 22. března se uskutečnilo velikonoční tvoření s rodiči. Zúčastnit se však mohli sourozenci, babičky, dědečkové - zkrátka všichni členové rodiny, kteří zrovna měli tvořivou náladu. :o) Vybrat si děti mohly ze dvou možností. První variantou byla ubrousková technika. K dispizici jsme měli tři velkosti květináčků, které si mohl každý nazdobit podle svých představ a fantazie.Tímto děkujeme paní Chuděrákové, která květináče zajistila. Druhou variantou bylo známé a neokoukané malování na kamínky. Přejeme krasné Velikonoce a všem zúčastněným děkujeme za společně strávený čas. Těšíme se na další shledání! :o)         

   Číst dál: VELIKONOČNÍ...