ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

V úterý 25. června se uskutečnilo rozloučení s předškoláky, kteří se po prázdninách vydají na novou životní cestu – do základní školy. Tento slavnostní den byl plný emocí, radosti i dojetí. Celý program začal v 15 hodin odpoledne, kdy se v prostorách mateřské školy sešli rodiče, prarodiče a další hosté, aby společně s dětmi oslavili tento významný okamžik. Po oficiálním zahájení paní ředitelkou přišlo na řadu pásmo říkanek, poté taneční vystoupení námořníků a citrónků. Po shlédnutí vystoupení následovalo pasování na školáka a předání dárků. Každý předškolák si odnesl krásnou knihu, hru "Člověče nezlob se" a šerpu, jako památku na svá předškolní léta. Děti odcházely plné radosti, ale i očekávání, co jim přinese nový školní rok. Přejeme jim, aby se jim v základní škole líbilo a aby na své předškolní roky vzpomínaly s láskou a úsměvem. Všem přejeme krásné léto a v září opět naviděnou!

rozloučení rozloučení2 kytka