Základní škola a mateřská škola Toužim, p.o.

Aktuality ŠD

INFORMACE K PROVOZU ŠD VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/22

Školní družina je v provozu každý školní den v době od 7.15 do 7.45 a od 12.00 do 15.00.

Prosíme rodiče, aby mimořádné změny v odchodech žáků ze školní družiny oznamovali osobně, písemně, telefonicky.

Je důležité uvést jméno a příjmení žáka, datum a hodinu odchodu, dále je důležitá informace, zda žák odchází sám, nebo

v doprovodu - uveďte prosím jméno osoby, která žáka v ŠD vyzvedne, oznámení podepište.

Děkujeme za pochopení, chráníte tak své dítě.

Poplatek pro přihlášené žáky činí 20 Kč za kalendářní měsíc, školné uhraďte do 15. dne v měsíci.

Děti dětem...

Máme hotovo! Právě jsme dokončili renovaci starších stolů. Při pracovním vyučování žáci 6.A, B a 7.B stoly zbrousili,       namalovali na ně nové herní plány a vše nalakovali. Stoly používáme ve školní družině - hrajeme oblíbené "člobrdo",   strategickou hru Vlk a ovečky, oblíbené piškvorky.