Chvály není nikdy dost!

Proto se vrátíme v čase zpátky, až k Vánocům. Tradiční setkání žáků, rodičů a pedagogů bylo na Vánoce okořeněno překvapením. Promítali jsme animaci - Vánoční příběh, který naši žáci vytvořili v hodinách výtvarné výchovy a pracovního vyučování. Byl naprosto profesionální, krásný, dojemný, skvělý. Proč se vracím... včera proběhl tzv. webinář, což je obdoba jakéhosi školení pro učitele, týkal se digitálních kompetencí v hodinách Pv. Připojit se mohli zájemci z celé republiky. Krom jiného jsme se zabývali aplikací Stop Motion, ve které vznikl i náš Vánoční příběh. Jako jedna z ukázkových prací byl právě náš animovaný příběh odprezentován a sklidil jenom samou chválu. Proto velice ráda chválu předávám dál všem, kteří se na krásné práci podíleli, žákům, kolegyním! V titulcích filmu si prosím doplňte: tabula rasa...............  Monča. Na tu jsme nějak v tom fofru zapomněli. Moni, díky!

A pro ty, co ještě neměli příležitost shlédnout, nebo si jen chtějí připomenout, přikládám odkaz: