Kraví příběh

Na začátku byl zbytek látky od p. uč. Lucky a p. Hejnové. Pak přišly na řadu šikovné ruce našich žáků. Ušili jsme maňásky, trochu ručně, hodně na stroji. Vyklubal se nápad sehrát s maňáskama divadlo. Osmáci v hodinách českého jazyka s p.uč. Lenkou sepsali veselý příběh, natrénovali ho. Na pátek jsme pak pozvali všechny kamarády a dospěláky na divadlo. Přišly i děti z naší školky, hraním jsme přilákali kolemjdoucí, hlediště totiž bylo venku před školou a herci byli schovaní v družce. Diváci si mohli "zakoupit" vstupenky, na konci představení obdrželi pracovní list. Po posledním hereckém výkonu putovaly maňásci do rukou našich nejmenších, dětí ze školky. Doufáme, že jim udělaly radost! Děkujeme všem, kteří nám pomohli představení uskutečnit.

Divadelní představení - Kraví příběh 15. 3. 2024

IMG 8767  IMG 8760  IMG 8773  IMG 8764  IMG 8763  IMG 8769IMG 8776IMG 8778  IMG 8791