LEDEN V DOMEČKU

31537dc00d4a0ea951b893a509aa4557V novém roce jsme se s dětmi přivítali pořádnou oslavou. Na interaktivním panelu jsme shlédli několik ohňostrojů, následoval novoroční přípitek a každý z nás si namaloval svůj vlastní ohňostroj. Protože nám zimní počasí letos vůbec nepřeje a po sněhu není ani památky, místo zimních radovánek venku jsme si alespoň zasoutěžili v běhu a  v oblékání. Byla to legrace! Povídali jsme si o tom, jak se správně v zimě oblékat, jak pečovat o své zdraví a proč jsou pro nás vitamíny v zimním období tak moc důležité. Hráli jsme spoustu pohybových her. Vyráběli jsme čepice a rukavice - kdyby přišla fujavice. ;-) Oslavili jsme významné dny našich kamarádů a fotky, které jsme z těchto radostných okamžiků pořídili si můžete prohlédnout TADY.