Uspávání zahrady

Jak uspat zahradu? To máte tak... nejdřív musíte sklidit cibuli, mrkev, pórek, celer, petržel, rajčata, řepu, brambory, pažitku, petržel a fazole. Protože hrášek, saláty ředkvičky a jahody už jsou dávno sklizeny. Na kompost jsme dali všechnu zelenou hmotu, která na zahradě -  záhonech, ještě po úrodě zbyla. Dodáme potřebné živiny půdě, která je po úrodě vyčerpaná. Kvalitní koňský hnuj obstarala paní učitelka Lucka, na kterou se naše zahrada může vždy spolehnout! Zařídila, naložila, přivezla, děkujeme! Na zahradě pěstujeme nejen zeleninu, ale kocháme se i květinami, okrasnými keři. Třeba rozchodník je krásný i po usušení. Pro naši školní zahradu byla tato sezóna plná velkých proměn, budeme netrpělivě vyhlížet jaro, přes zimu nabere sílu ona i my. Děkujeme ještě jednou všem, kteří se o proměnu naší zahrady zasloužili, pomohli nám ji vybudovat. Moc jste nám pomohli!

IMG 2375   53b1e963 5533 4b4b bae9 fc96faf878c4   IMG 2387   IMG 2383