12. díl Vyvýšené záhony a sponzoři

Včera zažila naše zahrada velkou slávu!

Měli jsme tu čest přivítat sponzory, kteří se o naši zahradu zasloužili. Pomáhali nám od samého začátku s materiálem, dopravou, financemi. Moc si toho vážíme a děkujeme jim! Na novou zahradu jsme je pozvali, abychom jim změny představili a za jejich pomoc jim poděkovali. Připravili jsme pro ně drobné dárky - vlastnoručně vypěstované saláty, ředkvičky, africké kopřivy, keramické slunečnice a zápichy do záhonů. Dovolujeme si doufat, že se jim zahrada líbila stejně jako nám, protože my z ní máme opravdickou radost!

Děkujeme společnostem, podnikatelům:

OZAP - Ing. Vladimír Hajný

Frape Foods s. r. o. - p. František Čapek

OK STS Toužim, a. s.

Truhářství p. Libor Reichel

Truhlářství p. Petr Jelínek

Lesní společnost Teplá, a. s. -  Ing. Václav Šusta

Děkujeme paní ředitelce PaedDr. Ingrid Frankové, která vše zorganizovala! Děkujeme Lucce, za ty hromady hlíny!

Děkujeme našim vyučujícím a žákům, kteří se nebáli přiložit ruku k dílu!

ae1a7247 e684 4c15 8cb8 a33fd4e53af4  68dc49f7 9369 4a09 bdc7 7215ccf42490