BAREVNÝ ŘÍJEN

Čas letí jako voda a podzimní počasí už o sobě dalo dávno vědět. Zbarvené listí pomalu opadává ze všech stromů, studený vítr začíná štípat do tváří, ale my i přesto trávíme spoustu času venku. Sbíráme kaštany, šípky a listy, ze kterých si zdobíme naší školku. Začátkem měsíce nám dopoledne zpříjemnily velmi zajímavou besedou pro naše nejmenší Lesy ČR, kterým tímto ještě jednou děkujeme! Děti poznávaly lesní zvířátka, jejich stopy a také jehličnaté stromy. Pohádka "O budce", ve které si děti samy zahrály, slavila úspěch široko daleko. :-) Také nás navštívil drak i s princeznou - divadelní představení "Princové jsou na draka" se dětem moooc líbilo! Zpíváme a tancujeme, učíme se nové říkanky o podzimu a také hodně vyrábíme, ostatně - podívejte se sami. Fotografie z října naleznete v naší fotogalerii.