" V LESE, NEBO U VODY - UŽIJEM SI PŘÍRODY!"

Červen byl ve znamení sluníčka. Bylo takové horko, že jsme se museli během dopolední vycházky několikrát pořádně zchladit. Napustili jsme plné kyblíky vody a "školkovská cákanda" mohla začít. Byla to legrace!  Velmi zajímavá byla beseda s paní knihovnicemi. Pohádka o včelkách se dětem moc líbila. Tímto za spolupráci Městské knihovně Toužim ještě jednou moc děkujeme! Za další velmi povedenou besedu děkujeme POLICII ČR - s dětmi jsme si povídali o tom, jak moc důležité je dávat pozor při pohybu ve městě a také, že si nesmíme povídat s někým, koho neznáme. Děti pozorně poslouchaly i se rády zapojily do rozhovoru s panem policistou, a proto odměna v podobě policejních omalovánek a pexes udělala všem dětěm velikou radost. A je to tady! Konečně jsme se dočkali a vydali se na třídní výlet vláčkem na zámek v Chyších. S dětmi jsme si prohlédli zámeckou zahradu a nahlédli do vnitřních prostor zámku. Nechyběla ani zmrzlina. Zpáteční cestu ve vlaku jsme si zpříjemnili zpíváním písní. Vyráběli jsme spoustu nových zvířátek a ve školce si udělali vlastní ZOO. :-) A konečně je tady náš velmi očekávaný den "D" - SLAVNOSTNÍ ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY, na který jsme si všichni moc těšili. Na zahradě naší školky jsme rodičům zazpívali a popřáli našim kamarádům do první třídy jen to nejlepší. Všem přejeme krásné léto a v září se na vás budeme v Domečku opět těšit.

204986555 4283550098368496 5317887143921938192 n