Aprílový duben

Po několika týdenní pauze, jsme se opět všichni sešli v naší školce. :-) A protože už bylo po Velikonocích, tak nám děti vyprávěly jak strávily svátky s rodiči. Také jsme vítali jaro, na které se všichni už moc těšili. Oslavili jsme svátky a narozeniny našich kamarádů a přáli jim všechno nejlepší. A než jsme dojedli mazance už tu byly čarodějnice! S dětmi jsme si vyrobili čarodejnici babu Jagu a společně si u táboráku zazpívali písně a opekli buřtíky. Aprílové počasí nám dalo sice trochu zabrat, ale radost a úsměv na tváři nám vykouzlil nový taneček, který jsme si natrénovali k vystoupení ke Dni matek, shlédnout ho můžete kliknutím na následující ODKAZ. Také děti maminkám vyrobily  krásná přáníčka.

buřty