Dopravní hřiště

Někdo chodí do školy pěšky, někdo jezdí autobusem a někoho vozí rodiče autem, ale všichni dříve nebo později musíme přecházet silnici, jít po přechodu, vyznat se v dopravních značkách a orientovat se v dopravních situacích. Proto přijeli pracovníci Autospektra 2000 s.r.o., připravili na parkovišti před školou dopravní hřiště, přivezli i kola a koloběžky a nechali nás vyzkoušet si, jestli se umíme na silnici a chodníku správně chovat. Někdo si sice trošku pletl strany, někdo občas vjel do protisměru a někdo dokonce přišel i o řidičský průkaz, to když si změnil silnici na závodní dráhu, ale žádná nehoda se nestala a nakonec i ti popletové přišli na to, že dodržovat dopravní předpisy je jednoduché. Děkujeme pracovníkům Autospektra za pěkné dopoledne!