Vypadá to jinak

Vypadá to jinak, než to ve skutečnosti je. Dlouho se neobjevila žádná zpráva, ale.....intenzivně se připravujeme na zimní sváteční dny. Tak například už tento týden přijede Sv. Martin na bílém koni! To není ani možné! Bude tento týden sněžit? Uvidíme. Pravda je, že jsme ještě vyháněli bubáky ze školy, shrabali poslední listí na zahradě. V keramické dílně čekají frontu svícny před pecí, školou se nesou písně plné sněhu a ledu, v tělocviku se snažíme vejít do tabulek - skoro jako paní učitelka Samcová, počítáme, čteme, píšeme, prostě učíme se!  Nechceme nikoho moc děsit, ale teď nabere čas obrovskou rychlost. A až se přehoupnou svátky a dny volna, je tu nový rok. V lednu pololetní vysvědčení ukáže, jak jsme ten čas v úprku stačili brzdit. Málem jsem pokračovala až do června k závěrečnému vysvědčení....to si ještě počkáme!