8. díl seriálu Vyvýšené záhony

Osmý díl našeho seriálu je svým dějem naprosto zásadní! Víte co se stalo? NELEZE NÁM MRKEV!

Prostě jsme zaseli a stále čekáme na první zelené vlásky, které vykouknou a ono NIC! Takže jsme našli náhradní řešení, přímo geniální! Holky místo toho zasadily cedule - popisky s názvy zeleniny. Doufáme, že vyrostou alespoň ty...odhadovaná budoucí velikost cedule v plné zralosti je 1 x 1 m. Některé zeleniny dostaly i svá druhá jména - např. nám rostou cukety Miluška a Milunka.

Podařilo se nám "načechrat" ten propadlý XXXL záhon, z toho máme opravdu radost, kluci umí zabrat. Mají holt svaly a my čáry.

Na dalších fotkách prosím nepřehlédněte vrchního kropiče - v pravé části.

IMG 1302  IMG 1303                                                                               IMG 1300                               IMG 1304